Наші пропозиції

Для людей які хочуть розширити свої пасіки або почати займатися бджільництвом ми маємо наступні пропозиції:

Бджолопакети Купити

     Найбільш популярними у нас є 4-х рамкові бджолопакети (одна кормова та три розплодні рамки покриті бджолами). Такої комплектації бджолопакети ми починаємо реалізовувати уже з кінця квітня і до кінця травня місяця. Дані бджолопакети можуть бути на даданівських, рутівських або українських рамках. Тип рамки не впливає на ціну бджолопакета. Як показує практика, з чотирьох рамкового бджолопакета наші клієнти отримують в середньому 50-80 кг товарного меду, а за сприятливих умов - 100-120 кг. Тому ми усім рекомендуємо замовляти бджолопакети саме такої комплектації, адже їх доставку здійснити найпростіше. І саме 4-х рамкові бджолопакети в наших ящиках ми доставляємо по всій Україні. При бажанні клієнтів можемо запропонувати 5-ти та 6-ти рамкові бджолопакети карпатських бджіл на даданівській, українській та рутівській рамках. Такої комплектації бджо лопакети ми продаємо з нашої пасіки самовивозом в тарі покупця (тобто покупець сам по них приїжджає). Строки реалізації по домовленості.

Бджолосім’ї Купити

     Бджолосім’ї карпатських бджіл на даданівській, українській та рутівській рамках. Реалізація можлива уже після першого обльоту і на протязі всього сезону. Але як показує практика найкращі строки для реалізації бджолосімей це 5-20 квітня. У випадку коли покупець сам приїжджає по бджолосім’ї можлива будь-яка комплектація бджолосімей – усе відбувається по домовленості. Якщо ж покупець бажає доставку, то ми беремо бджолосім’ю, яка займає п’ять щільно обсиджених бджолами рамок, переставляємо чотири з них в ящик для транспортування, а з п’ятої рамки бджіл струшуємо в ящик. Далі закріплюємо рамки, запечатуємо ящик і відправляємо поштою. Така бджолосім’я зовні хоча і схожа на бджолопакет, але вона вигідно відрізняється від нього, так як пасічник, який придбає таку сім’ю має значно більше часу на її розвиток до медозбору з майського різнотрав’я та білої акації. А на кінець травня, початок червня може зробити ще й 1-2 відводки. Таким чином може і меду взяти і пасіку розширити. Усе це можливе завдяки бурхливому весняному розвитку карпатських бджіл.

Безстільникові бджолопакети Купити

     Безстільниковий бджолопакет складаються з однієї плідної бджоло матки та 1,25 кг бджіл. Бджоломатка поміщається в спеціальну кліточку з кормом і декількома бджолами, які будуть годувати її на протязі часу транспортування. Ця кліточка закріплюється у середині ящика з кормом в який струшують бджіл. Далі ящик запечатується і він готовий до транспортування. Такі бджолопакети підійдуть тим пасічникам, які хочуть заселити бджолами вулики на рамки, стандарт яких відмінний від дадана, рута чи української, наприклад на альпійську, магазинну, слов’янську чи рамку Роже Делона. А також, які хочуть повністю виключити можливість завезення на свої пасіки хвороб, що можуть уражати бджолиний розплід та бути в латентному стані у стільниках рамкових бджолопакетів. Реалізація без стільникових бджолопакетів починається 15-20 травня, коли у бджолосім’ях повністю оновляться бджоли. Це робиться для того щоб виключити потрапляння старих бджіл до безстільникового бджолопакета і щоб покупець купляв молодих бджіл потенціал яких ще не витрачений на годування розплоду і збирання меду.

Тара для бджіл – ящики для бджолопакетів Купити

     Для бажаючих приїхати по бджолопакети самостійно ми пропонуємо ящики для перевезення бджіл під рамки різних конструкцій – дадан, українська, рута, а також для безстільникових бджолопакетів. Ящики міцні та надійні з посиленою вентиляцією, що дозволяє безпечно перевозити бджіл на великі відстані. Реалізуємо як повністю готові так і заготовки сторін ящика. Відсилаємо по всій Україні в розібраному вигляді – клієнтові залишається тільки збити цвяшками частини ящика в одне ціле. Ціна договірна залежить від об’єму замовлення.

Останні відгуки

Переглянути всі

Дуже вдячний бджолопакети чудовi, доставка вовремя як и домовлялысь! Не якого обману всым рекомендую, бо сам довго вагався)

Микола Миколайович
17 лютого 2019

Дуже вдячний Андрію Василювичу за працьовитих і миролюбних бджілок. Дякую. Волинська обл.

Анатолій
17 лютого 2019

Два роки підряд замовляв бджолопакети, дуже задоволений. Дякую Андрію Васильовичу. Волинська обл.

Анатолій
16 лютого 2019

Про нас


Вітаю усіх!

Мене звати Андрій Васильович Григорук – я пасічник практик, утримую понад три сотні бджолосімей, які розміщені на чотирьох точках в Снятинському районі Івано-Франківської області на околицях села Тростянець та в смт Заболотів. Любов до бджіл мені прищепив мій батько – Василь Андрійович Григорук, який теж займається бджільництвомі, його пасіка налічує 120 бджолосімей. І тато мого тата – мій дід - теж мав пасіку.

Пасіка Деркача - це моя торгова марка, яку я зареєстрував 10.01.2014 року номер свідоцтва 180843. Назву для своєї торгової марки вибрав за родовим не прізвищем, а прізвиськом – в селі так казали ще на мого прадіда.

Я утримую бджіл карпатської породи і займаюся пакетним бджільництвом, матківництвом та виробництвом меду, перги, прополісу, воску та інших продуктів бджільництва. Точки з бджолами розміщені під лісом, далеко від автомобільних доріг, шкідливого виробництва, та фермерських угідь, а отже мед і продукти бджільництва виходять екологічно чисті.

Також, займаюся медоварінням, за давніми традиціями виробляю питні меди та роблю медові бальзами. Допомагає мені в цьому моя дружина Марта.


Оплата та доставка


Доставка живих бджіл, тобто бджолосімей, бджолопакетів та бджоломаток здійснюється продавцем після повної передоплати двома способами: Укрпоштою або нашою машиною. Вибір способу доставки живих бджіл завжди здійснює продавець.

 

Доставка меду та інших бджолопродуктів здійснюється Новою Поштою або Укрпоштою після повної оплати клієнтом вибраного на сайті товару. Якість доставки та товару перевіряється покупцем в пункті отримання товару. У випадку неякісної доставки (пошкодження упаковки, порушення герметичності тари або її розбиття) покупець зобов’язаний написати скаргу з цього приводу та телефоном повідомити продавця. Оплачені покупцем кошти будуть повернуті йому на банківську карту після виплати страховки продавцю.


Контакти


с.Тростянець, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., Україна

ag000077g@gmail.com

+38 (097) 56-90-397