Наші пропозиції

Для людей які хочуть розширити свої пасіки або почати займатися бджільництвом ми маємо наступні пропозиції:

Бджолопакети Купити

     Найбільш популярними у нас є 4-х рамкові бджолопакети (одна кормова та три розплодні рамки покриті бджолами). Такої комплектації бджолопакети ми починаємо реалізовувати уже з кінця квітня і до кінця травня місяця. Дані бджолопакети можуть бути на даданівських, рутівських або українських рамках. Тип рамки не впливає на ціну бджолопакета. Як показує практика, з чотирьох рамкового бджолопакета наші клієнти отримують в середньому 50-80 кг товарного меду, а за сприятливих умов - 100-120 кг. Тому ми усім рекомендуємо замовляти бджолопакети саме такої комплектації, адже їх доставку здійснити найпростіше. І саме 4-х рамкові бджолопакети в наших ящиках ми доставляємо по всій Україні. При бажанні клієнтів можемо запропонувати 5-ти та 6-ти рамкові бджолопакети карпатських бджіл на даданівській, українській та рутівській рамках. Такої комплектації бджо лопакети ми продаємо з нашої пасіки самовивозом в тарі покупця (тобто покупець сам по них приїжджає). Строки реалізації по домовленості.

Бджолосім’ї Купити

     Бджолосім’ї карпатських бджіл на даданівській, українській та рутівській рамках. Реалізація можлива уже після першого обльоту і на протязі всього сезону. Але як показує практика найкращі строки для реалізації бджолосімей це 5-20 квітня. У випадку коли покупець сам приїжджає по бджолосім’ї можлива будь-яка комплектація бджолосімей – усе відбувається по домовленості. Якщо ж покупець бажає доставку, то ми беремо бджолосім’ю, яка займає п’ять щільно обсиджених бджолами рамок, переставляємо чотири з них в ящик для транспортування, а з п’ятої рамки бджіл струшуємо в ящик. Далі закріплюємо рамки, запечатуємо ящик і відправляємо поштою. Така бджолосім’я зовні хоча і схожа на бджолопакет, але вона вигідно відрізняється від нього, так як пасічник, який придбає таку сім’ю має значно більше часу на її розвиток до медозбору з майського різнотрав’я та білої акації. А на кінець травня, початок червня може зробити ще й 1-2 відводки. Таким чином може і меду взяти і пасіку розширити. Усе це можливе завдяки бурхливому весняному розвитку карпатських бджіл.

Безстільникові бджолопакети Купити

     Безстільниковий бджолопакет складаються з однієї плідної бджоло матки та 1,25 кг бджіл. Бджоломатка поміщається в спеціальну кліточку з кормом і декількома бджолами, які будуть годувати її на протязі часу транспортування. Ця кліточка закріплюється у середині ящика з кормом в який струшують бджіл. Далі ящик запечатується і він готовий до транспортування. Такі бджолопакети підійдуть тим пасічникам, які хочуть заселити бджолами вулики на рамки, стандарт яких відмінний від дадана, рута чи української, наприклад на альпійську, магазинну, слов’янську чи рамку Роже Делона. А також, які хочуть повністю виключити можливість завезення на свої пасіки хвороб, що можуть уражати бджолиний розплід та бути в латентному стані у стільниках рамкових бджолопакетів. Реалізація без стільникових бджолопакетів починається 15-20 травня, коли у бджолосім’ях повністю оновляться бджоли. Це робиться для того щоб виключити потрапляння старих бджіл до безстільникового бджолопакета і щоб покупець купляв молодих бджіл потенціал яких ще не витрачений на годування розплоду і збирання меду.

Тара для бджіл – ящики для бджолопакетів Купити

     Для бажаючих приїхати по бджолопакети самостійно ми пропонуємо ящики для перевезення бджіл під рамки різних конструкцій – дадан, українська, рута, а також для безстільникових бджолопакетів. Ящики міцні та надійні з посиленою вентиляцією, що дозволяє безпечно перевозити бджіл на великі відстані. Реалізуємо як повністю готові так і заготовки сторін ящика. Відсилаємо по всій Україні в розібраному вигляді – клієнтові залишається тільки збити цвяшками частини ящика в одне ціле. Ціна договірна залежить від об’єму замовлення.

Останні відгуки

Переглянути всі

Дуже вдячний бджолопакети чудовi, доставка вовремя як и домовлялысь! Не якого обману всым рекомендую, бо сам довго вагався)

Микола Миколайович
17 лютого 2019

Дуже вдячний Андрію Василювичу за працьовитих і миролюбних бджілок. Дякую. Волинська обл.

Анатолій
17 лютого 2019

Два роки підряд замовляв бджолопакети, дуже задоволений. Дякую Андрію Васильовичу. Волинська обл.

Анатолій
16 лютого 2019

Контакти


с.Тростянець, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., Україна

ag000077g@gmail.com

+38 (097) 56-90-397