Отзывы


Микола Миколайович (17 февраля 2019)

Дуже вдячний бджолопакети чудовi, доставка вовремя як и домовлялысь! Не якого обману всым рекомендую, бо сам довго вагався)


Анатолій (17 февраля 2019)

Дуже вдячний Андрію Василювичу за працьовитих і миролюбних бджілок. Дякую. Волинська обл.


Анатолій (16 февраля 2019)

Два роки підряд замовляв бджолопакети, дуже задоволений. Дякую Андрію Васильовичу. Волинська обл.


Микола Миколайович (16 февраля 2019)

Вдячний за бджолопакети, усим за доволений, чудовi бджолы, доставка здiйснена була вчасно. Всим рекомендую


Миколай Іванович (16 февраля 2019)

Дякую пасікі Деркачя за своечясну і професійну доставку бджолопакетів. Бджоли дуже сумирні і працьовиті. Рекомендую всі людина дуже відповідальна. Андрій Васильович дуже дакую за бджолопакети.


Оксана (16 февраля 2019)

Мала задоволення співпрацювати з Андрієм. Дуже приємна та парядна людина. Замовлені бджолопакети отримала оперативно! А розвиток бджілок дуже здивував. З відводка 4 рамки, за півтора місяця я отримала повноцінну сім'ю на 20 рамок. Андрій, велике дякую вам за бджілок!


Сергій (15 февраля 2019)

Тричі замовляв бджолопакети на пасіці Деркача. Претензій жодного разу не було.Пакети були доставлені в строки як і домовлялись... Бджола крупна і жвава,розплоду чотирі рамки... Сім'ї нарощувались швидко за рахунок інтенсивній кладці яйця маткою,що власне притаманно карпатській породі бджіл,на головний взяток мав сім'ї від 16 до 20 рамок Бджолами задоволений,раджу!


Олександр (14 февраля 2019)

Два года подряд брал не только себе но и всем знакомым, мёд сдавал и проблем с антибиотиками не было что не мало важно. Всем доволен. Рекомендую. Зап.обл. г.Токмак


Марина Іщенко (11 февраля 2019)

Вже не один рік співпрацюємо з Андрієм Васильовичем. Вдячні за плідну співпрацю. Бджолопакети завжди якісні, бджоли сильні, інтенсивно розвиваються, дають високі результати на медозборі (90-100 кг.), стійкі в зимівлі. Доставка своєчасна під самий двір, що вирішує для багатьох досить актульне питання транспортування. Успіхів Вам, Андріє Васильвичу, та процвітання у вашій праці)